265. Zimní krajina
Autor: František Hamouz
(1906)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 34 cm, rámování: 42 x 57 cm
Konec dražby: 07.12.2017 22:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 590 Kč