8. Svádění
Autor: Max Hamlet
(1950 Gallipoli, Itálie)
Signováno vpravo dole tužkou, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 17 cm, výška: 25 cm, rámování: 62,5 x 47,5 cm
Konec dražby: 22.05.2023 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč