Svádění

Autor: Max Hamlet
(1950 Gallipoli, Itálie)

Signováno vpravo dole tužkou, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 17 cm, výška: 25 cm, rámování: 62,5 x 47,5 cm

Konec dražby: 22.05.2023 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč