Hnědá krajina

Autor: Rostislav Štěpáník
(1936 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 25 cm, rámování: 41 x 41 cm

Konec dražby: 12.06.2018 19:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč