16. Kompozice

Autor: Miroslav Roubal
(1944 Jaroměř)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1993
Šířka: 63 cm, výška: 86 cm, rámování: 92 x 69 cm

Konec dražby: 18.05.2021 20:10 SELČ

Aktuální cena: 201 Kč

Zbývá: 8d 10h 0m 30s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
201 Kč14.4.2021 10:34:02
1 Kč26.3.2021 20:38:00