16. Kompozice
Autor: Miroslav Roubal
(1944 Jaroměř)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1993
Šířka: 63 cm, výška: 86 cm, rámování: 92 x 69 cm
Konec dražby: 18.05.2021 20:10 SELČ
Dosažená cena: 2 210 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (10)
částka | příhoz |