45. Klidná
Autor: Miroslav Roubal
(1944 Jaroměř)
signováno a datováno vpravo dole, sklo i rám rozbité
Technika: kombinovaná technika, datace: 1992
Šířka: 86 cm, výška: 65 cm
Stav: silně poškozený rám
Konec dražby: 18.05.2021 20:29 SELČ
Dosažená cena: 410 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (4)
částka | příhoz |