45. Klidná

Autor: Miroslav Roubal
(1944 Jaroměř)

signováno a datováno vpravo dole, sklo i rám rozbité
Technika: kombinovaná technika, datace: 1992
Šířka: 86 cm, výška: 65 cm
Stav: silně poškozený rám

Konec dražby: 18.05.2021 20:29 SELČ

Dosažená cena: 410 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (4)

částkapříhoz
410 Kč18.5.2021 17:43:45 (limit 17.5.2021 22:43:03)
401 Kč18.5.2021 17:43:44
201 Kč17.5.2021 22:43:03 (limit 17.5.2021 22:43:03)
1 Kč27.3.2021 18:53:23