Portrét chlapce

Autor: Tomas Viver Aymerich
(1876 Španělsko - 1951)

signováno a datováno vpravo nahoře, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1895
Šířka: 23 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 43,5 x 34,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.11.2023 20:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 6 200 Kč