Anglická krajina
Autor: Edmund Marriner
(1820 Velká Británie - 1894)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 75 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 76 x 102
Konec dražby: 30.01.2024 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč