Krajina s řekou
Autor: Albert Wunderlich
(1876 Německo - 1946)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno přichycené na desku
Šířka: 56 cm, výška: 49 cm, rámování: 60,5 x 67,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč