82. Paříž

Autor: Jan Portman
(? ?)

Signováno vpravo dole, datováno vlevo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno, na reversu věnování
Technika: fotografie
Šířka: 51 cm, výška: 37 cm, rámování: 55 x 68 cm

Konec dražby: 22.05.2023 20:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč