Krajina Düsseldorfu
Autor: Felix Kreutzer
(1835 Düsseldorf - 1876)
signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 44,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 45,5 x 60
Konec dražby: 30.01.2024 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 600 Kč