Podzimní krajina
Autor: Alice Jacobs
(1879 - ?)
signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 62 cm, rámování: 75 x 65
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 21:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč