Lodě v přístavu
Autor: Richard Falkenberg
(1875 Německo - 1948)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 58 cm, výška: 48 cm, rámování: 59,5 x 69,5
Konec dražby: 16.11.2023 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč