Motiv v Pořeči

Autor: Jiří Nikolovský
(1921 - ?)

signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1968
Šířka: 43,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 44 x 54,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.09.2023 20:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč