Mostek u Prachatic
Autor: Jaromír Podolský
(1924 Ledvice u Duchcova - ?)
signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 1 a místopisně popsáno, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu přípis
Technika: monotyp, datace: 1962
Šířka: 32 cm, výška: 27 cm, rámování: 45,5 x 49,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.09.2023 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč