Trojice
Autor: Marcela Chmarová
(1951 Most)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1972
Šířka: 70,5 cm, výška: 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.09.2023 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč