Horník se zbíječkou

Autor: Karel Hojden
(1893 Příbram - 1975 Příbram)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1942
Šířka: 11 cm, výška: 15 cm, rámování: 37 x 27 cm

Konec dražby: 12.06.2018 19:16

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč