12. Horník se zbíječkou
Autor: Karel Hojden
(1893 Příbram - 1975 Příbram)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1942
Šířka: 11 cm, výška: 15 cm, rámování: 37 x 27 cm
Konec dražby: 12.06.2018 19:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč