Kutající horník

Autor: Karel Hojden
(1893 Příbram - 1975 Příbram)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1942
Šířka: 17,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 45 x 32 cm

Konec dražby: 12.06.2018 19:17

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč