149. Akt v okně
Autor: Karel Hojden
(1893 Příbram - 1975 Příbram)
Signováno vpravo dole. Paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 21 cm, výška: 27 cm, rámování: 43 x 35,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč