181. Schody
Autor: Karel Hojden
(1893 Příbram - 1975 Příbram)
signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 32 cm, výška: 48 cm, rámování: 65 x 49 cm
Konec dražby: 21.07.2021 22:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč