Práce v dole

Autor: Karel Hojden
(1893 Příbram - 1975 Příbram)

Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: lept, datace: 1921
Šířka: 16 cm, výška: 24 cm, rámování: 36 x 26,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč