79. T.G. Masaryk
Autor: Karel Hojden
(1893 Příbram - 1975 Příbram)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1937
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.04.2019 22:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč