Konvolut 2ks - Cyklistické motivy
Autor: Václav Kůs
(1922 Plzeň - 2002 ?)
Koláž rozměru 25 x 18 s rámem 40 x 31,5, na zadní straně autorské věnování, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Kresba akvarel rozměru 60,5 x 29 s rámem 74 x 35,5, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Konec dražby: 25.09.2023 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč