Karlskrona
Autor: Karl Dahlqvist
(1900 Švédsko - 1971)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 71 cm, výška: 32 cm, rámování: 50 x 88 pošk.
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 18.12.2023 20:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč