Kupky sena
Autor: William Charles Rushton
(1860 Velká Británie - 1921)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 35,5 cm, výška: 46 cm, rámování: 60 x 49
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 20:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč