Plachetnice na moři
Autor: Christian Fredrik Swesson
(1834 - 1909)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 38 x 73
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.01.2024 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 300 Kč