Lov ptáků
Autor: Erik Snippe
štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 64,5 x 75,5
Konec dražby: 10.07.2023 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč