Totem
Autor: Hans Peter Jarz
(1950 Švédsko)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1980
Šířka: 31 cm, výška: 22 cm, rámování: 49,5 x 57
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.12.2023 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč