Most v Killiecrankie
Autor: Alfred Moberley
(1855 ? - 1905)
signováno vlevo dole, autorský štítek na reverzu, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 34 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 34,5 x 45
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.12.2023 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč