9. Bílý kůň

Autor: Emile Verbrugge
(1856 Brugge - 1936 Weerde, Belgie)

signováno vlevo dole, na reversu štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 36 x 43 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 27.09.2021 20:18 SELČ

Aktuální cena: 3 500 Kč

Zbývá: 0d 2h 2m 4s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Seznam příhozů (3)

částkapříhoz
3 500 Kč22.9.2021 01:17:34
3 200 Kč20.9.2021 00:28:07
2 900 Kč25.8.2021 01:14:42