Valdštejnská ulice

Autor: Alexander J. Pelíšek
(1889 Kutná Hora - 1919 Praha)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno. Na reversu autorský přípis. Pochází z majetku České spořitelny.
Technika: olej na kartonu, datace: 1916
Šířka: 41 cm, výška: 34 cm, rámování: 48 x 54,5 cm

Konec dražby: 23.11.2023 20:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč