Krkonošská krajina

Autor: Bohumil Košábek
(1890 Velké Bílovice - 1961 Brno)

Nesignováno, přisouzeno autorovi, rámováno. Pochází z majetku České spořitelny.
Technika: olej na plátně
Šířka: 95 cm, výška: 86 cm, rámování: 105 x 113 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.02.2024 20:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč