Pohled na město
Autor: Nikolay Kurnikov
(1938 Rusko - 2006)
autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1984
Šířka: 74,5 cm, výška: 62,5 cm, rámování: 78 x 90
Stav: mírně poškozená malba
Konec dražby: 14.06.2023 21:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč