Zima na Vysočině
Autor: Ferdinand Kubíček
(? ?)
Signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 42 x 55,5 cm
Konec dražby: 22.10.2023 15:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč