Loďka v zálivu
Autor: Tage Eriksson
(1916 - 2003)
Technika: olej na překližce
Šířka: 40 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 42,5 x 50
Konec dražby: 23.11.2023 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč