Prosluněný les
Autor: Aleš Navrátil
(1949 ?)
Signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský přípis, rámováno.
Technika: olej na malířské desce, datace: 1997
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 32 x 42,5 cm
Konec dražby: 22.10.2023 15:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč