Překvapený muž
Autor: Otakar Hudeček ml.
(1954 Přerov)
poslední majitel získal přímo od autora, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 70 cm
Konec dražby: 24.08.2023 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč