23. Muž v plášti

Autor: Igor Gorin
(1952 Tjačevo, Ukrajina - ?)

signováno vpravo dole, autorský popis na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 94,5 cm, výška: 95 cm, rámování: 105 x 105

Konec dražby: 13.05.2024 20:07 SELČ

Zbývá: 7d 2h 13m 3s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč