Černohorka

Autor: Jaroslav Háša
(1890 Praha - ?)

autorský přípis na reverzu, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 24 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 47 x 36,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.04.2023 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč