Portrét dívky v šátku

Autor: Jaroslav Háša
(1890 Praha - ?)

signováno uprostřed dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 24 cm, výška: 18 cm, rámování: 38,5 x 30 cm

Konec dražby: 22.05.2023 22:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč