Postava v polích

Autor: Jaroslav Háša
(1890 Praha - ?)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na překližce
Šířka: 13 cm, výška: 20 cm, rámování: 33 x 26,5 cm

Konec dražby: 24.09.2017 18:12

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč