Sedláček - Zimní krajina
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 45 cm, výška: 39 cm, rámování: 54 x 60
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.09.2023 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč