Stavení v zimní krajině

Autor: Julius Lauterbach
(1873 Praha - 1939 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1926
Šířka: 62 cm, výška: 50 cm, rámování: 65,5 x 77 cm

Konec dražby: 07.04.2020 21:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč