33. Pod horami
Autor: Julius Lauterbach
(1873 Praha - 1939 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 65 x 84
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.04.2023 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč