Štramberk
Autor: Julius Lauterbach
(1873 Praha - 1939 Praha)
Signováno vpravo dole, na reversu místopisné určení a datace, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1933
Šířka: 47 cm, výška: 33 cm, rámování: 41 x 55 cm
Konec dražby: 11.07.2023 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč