Na stezce
Autor: Jan Wynants
(1632 Netherlands - 1684 ?)
Signatura na štítku a na reversu přípis, přisouzeno autorovi. Rentoilováno, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 56 cm, výška: 46 cm, rámování: 63 x 73 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 09.11.2023 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 000 Kč