Sušení prádla
Autor: Alois Sikora
(1943 Blankenhain)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na malířské desce, datace: 1998
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm, rámování: 25 x 35 cm
Konec dražby: 23.11.2023 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč