Kamzíci v horách

Autor: Felix Pollinger
(1817 Mnichov, Německo - 1877 ?)

Signováno a datováno vlevo dole, na reversu přípis, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1874
Šířka: 43 cm, výška: 53 cm, rámování: 71 x 60,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.11.2023 20:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč