Kamzíci v horách
Autor: Felix Pollinger
(1817 Mnichov, Německo - 1877 ?)
Signováno a datováno vlevo dole, na reversu přípis, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1874
Šířka: 43 cm, výška: 53 cm, rámování: 71 x 60,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.11.2023 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč