21. Potok

Autor: August Bedřich Piepenhagen
(1791 Mylsliborz, Polsko - 1868 Praha)

obraz je značen štítkem na rámu, přisouzeno A. Piepenhagenovi, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 13 cm, rámování: 27,5 x 35,5 cm
Stav: úměrně stáří

Konec dražby: 06.12.2017 18:25

Dosažená cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (39)

částkapříhoz
22 000 Kč6.12.2017 18:20:05 (limit 6.12.2017 18:11:38)
22 000 Kč6.12.2017 18:20:05
20 000 Kč6.12.2017 18:16:02 (limit 6.12.2017 18:11:38)
19 000 Kč6.12.2017 18:16:02
18 000 Kč6.12.2017 18:15:52 (limit 6.12.2017 18:11:38)
17 000 Kč6.12.2017 18:15:52
16 000 Kč6.12.2017 18:11:38 (limit 6.12.2017 18:11:38)
15 000 Kč6.12.2017 17:56:16
14 000 Kč6.12.2017 17:29:16
13 000 Kč6.12.2017 17:15:47
12 000 Kč6.12.2017 10:49:35
11 000 Kč5.12.2017 20:48:49
10 000 Kč5.12.2017 20:47:39 (limit 4.12.2017 10:30:17)
10 000 Kč5.12.2017 20:47:39
9 500 Kč5.12.2017 18:19:54 (limit 4.12.2017 10:30:17)