Portrét muže s knírkem
Autor: Ladislav Hlávka
(1899 Praha - ?)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1924
Šířka: 76 cm, výška: 90 cm, rámování: 109 x 95,5 cm
Konec dražby: 24.08.2023 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 400 Kč