Pod oblouky
Autor: Viktor Viklický
(1912 - 1982 Olomouc)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 29 cm, rámování: 49,5 x 39 cm
Konec dražby: 10.07.2023 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč